Aktualności - Rok szkolny 2016/2017

List Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Kategoria: Uroczystości

List Posła Rzeczypospolitej Polskiej, Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 1939 - pamiętamy!
Kategoria: Pozostałe

1 września obchodzimy 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Najkrwawszy konflikt w historii ludzkości na zawsze zmienił oblicze świata, a co ważniejsze, Polski.

NARODNY ALBOM 20 LAT.
Kategoria: Wycieczki

Już 4 września na deskach białostockiej opery widzowie będą mogli zobaczyć widowisko muzyczne, którego akcja dzieje się w latach 30 ub. wieku w  miasteczku leżącym tuż przy polsko-sowieckiej granicy.

Kiermasz podręczników 2016.Przynieś!Sprzedaj!Kup!
Kategoria: Pozostałe

05 września (poniedziałek) zostanie zorganizowany w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

II LO z BJN w starej fotografii.
Kategoria: VIII Zjazd Absolwentów

"Przeszłość zachowana w pamięci jest częścią teraźniejszości".
Zbliża się VIII Zjazd Absolwentów Naszej Szkoły. Niepowtarzalna okoliczność do spotkań, wzruszeń i wspomnień z lat młodzieńczych. To wspaniała okazja do rozpoznania siebie i innych na starych fotografiach.

Program VIII Zjazdu Absolwentów IILO z BJN
Kategoria: VIII Zjazd Absolwentów

Zjazd odbędzie się w dniach 23, 24, 25 września 2016 roku (piątek, sobota, niedziela).

Koszt udziału w VIII Zjeździe Absolwentów II LO z BJN:

Wersja A – 250 zł od osoby – opłata za całość (piątek, sobota, niedziela).
Wersja B – 50 zł od osoby  - sobota – obiad, materiały zjazdowe; bez udziału w spotkaniu wieczornym. W obu wersjach  uwzględniono koszty organizacyjne.

Komitet Organizacyjny VIII Zjazdu Absolwentów II LO z BJN
17-100 Bielsk Podlaski

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim
97 8061 0003 0001 7923 2000 0010
W tytule przelewu należy podać następujące informacje:

opłata za udział w VIII Zjeździe Absolwentów II LO z BJN
    nazwisko panieńskie
    rok ukończenia szkoły

36 lat temu podpisano Porozumienia Sierpniowe.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I PROGRAMÓW NAUCZANIA ROK SZKOLNY - 2016/2017

Wyniki Matury 2016 - Ponownie jesteśmy najlepsi w powiecie bielskim
czwartek, 1 września 2016 roku
Zdawalność egzaminu maturalnego w II LO z BJN wyniosła w bieżącym roku 95,45% i jest najlepsza w powiecie bielskim (licea ogólnokształcące – 89%, technika – 58%).
Zdawalność matury w województwie podlaskim w liceach ogólnokształcących wyniosła 86%,  w kraju 85,2%. W technikach w województwie podlaskim 69%,  w kraju 68,4%.
Szczególnie gratulujemy absolwentom, którzy egzamin maturalny zdali  na 100%. Takich sukcesów mamy 26.

„Mokradła dla przyszłości” Konkurs fotograficzny
Kategoria: Pozostałe

Robisz zdjęcia przyrodnicze? Byłeś ostatnio na jakimś obszarze podmokłym? Nie wkładaj zdjęć do szuflady! Wybierz trzy najlepsze i wyślij na adres Beata.Glebocka@biebrza.org.pl Weź udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mokradła dla przyszłości”. Szczegóły w regulaminie. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli. W każdej kategorii główna nagroda to równowartość 400 zł. Na zdjęcia opatrzone Twoim krótkim komentarzem na temat mokradeł czekamy do 30 października 2016 r.

Więcej informacji do pobrania:

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >