Ciężkie plecaki i obszerne prace domowe to już przeszłość. Dziś powitaliśmy wakacje! - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

środa, 19 czerwca 2019 roku
Kategoria: Uroczystości

Czy to już? Tak szybko? Niewiarygodne! Przecież jeszcze wczoraj był wrzesień! Tak jest, moi drodzy, czas płynie z zawrotną prędkością. Ciężkie plecaki i obszerne prace domowe to już przeszłość. Dziś powitaliśmy wakacje!

Część oficjalna uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego tradycyjnie miała miejsce na sali gimnastycznej. Nie mogło zabraknąć oczywiście inspirującej przemowy Pana Dyrektora, po której rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia sportowe.
Dzisiejsza uroczystość była również pełna wzruszeń. Pożegnaliśmy cudowną nauczycielkę języka rosyjskiego - Panią Profesor Eugenię Opalińską, która po 30 latach pracy w naszej szkole postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Pani Profesor zawsze wnosiła na lekcje wiele radości. Odkrywała nasze talenty i przenosiła uczniów
w kolorowy świat rosyjskiej kultury. O tym jak dużo Pani Profesor znaczyła dla szkolnej społeczności poświadczyły łzy błyszczące w naszych oczach. Będzie nam Pani bardzo brakować!
Tak więc, kolejny rok za nami. Życzymy ciepłych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Dobrze wykorzystajcie te dwa miesiące. Do zobaczenia we wrześniu. :)
Katarzyna Terechowicz

Fot. Natalia Stepaniuk