Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013
poniedziałek, 3 września 2012 roku
Kategoria: Uroczystości

Wakacje, niestety już za nami.... Dziś, 3 września podczas uroczystego apelu pan dyrektor Andrzej Stepaniuk oficjalnie rozpoczął nowy rok szkolny 2012/2013. Kolejny rok wytężonej pracy, nadziei, marzeń oraz sukcesów edukacyjnych.

Tegoroczną ceremonię zaszczycił Pan Eduard Szwajko - Dyrektor Centrum Kultury Białoruskiej w Białymstoku. Pan Szwajko stwierdził, że nasza szkoła znana jest również na Białorusi z wysokich wyników nauczania i innych osiągnięć. Uczniom życzył ciekawych spotkań z białoruską mową, kulturą i tradycją oraz żeby w szkole znaleźli nie tylko wiedzę, ale też przyjaciół i zrozumienie nauczycieli. Pan Eduard Szwajko obdarzył naszą szkołę wysokiej klasy notebookiem i urządzeniem wielofunkcyjnym.

Na dzisiejszej uroczystości, jak co roku pojawili się absolwenci naszej szkoły. Początek roku szkolnego jest dla nich doskonałą okazją, by spotkać swoich młodszych kolegów oraz porozmawiać z nauczycielami, wychowawcami.

I chociaż „znów popłyną dni pracowite nad książką szkolną i zeszytem…” wierzymy, że to będzie dobry rok, w którym nikomu nie zabraknie ani zapału, ani pasji… Powodzenia!

fot. Karolina Nowicka