"Podlaska Mozaika" - fotoreportaż Justyny Demianiuk - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

"Podlaska Mozaika" - fotoreportaż Justyny Demianiuk
czwartek, 20 września 2012 roku

Wczoraj pisaliśmy o sukcesach naszych uczniów w konkursie "Podlaska Mozaika. W poszukiwaniu wspólnoty pogranicza”. Dziś prezentujemy fotoreportaż Justyny Demianiuk z tej uroczystości.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali pięć projektów, były to: film "Ksenofobia Tolerancja Akceptacja -postawy mieszkańców Podlasia" autorstwa Justyny Demianiuk i Ariadny Juszkiewicz, kalendarz na rok 2013 - "Nasze potrawy" autorzy to Mateusz Bagrowski, Grzegorz Burzyński i Aleksandra Szarko, prezentacja multimedialna "W poszukiwaniu wspólnoty pogranicza”, której autorem był Oskar Ciulkiewicz,  film "Interakcje", autorzy to Adrian Oniszczuk i Marcin Januszewski, praca przestrzenna autorstwa Katarzyny Pańkowskiej. Opiekunem uczniów był Włodzimierz Wawulski.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Fot. Justyna Demianiuk