Wyjazd integracyjny Klubu Spraw Polsko-Białoruskich - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wyjazd integracyjny Klubu Spraw Polsko-Białoruskich
poniedziałek, 8 października 2012 roku
Kategoria: Wycieczki

Dnia 3 października został zorganizowany wyjazd integracyjny Klubu Spraw Polsko-Białoruskich działającego w naszej szkole.

O godz. 16 ponad 40 uczniów pod opieką p. M. Maleszewskiej, p.W. Wawulskiego, p. E. Taranty i p. V Skrundza wyjechało na ognisko do Grabowca. Pierwszym punktem były gry i zabawy, potem pieczenie kiełbaski a na koniec wspólne śpiewanie. Bawiących "nawiedził" dyrektor szkoły p. Andrzej Stepaniuk. Uczestnikom nie przeszkadzał niewielki deszcz, który powodował, że niektórzy oddalili się ....., aby nie przemoczyć ubrania. Opiekunowie podziwiali piękne głosy uczniów klas trzecich, którzy jak na spotkaniu klubu przystało śpiewali głównie w języku angielskim. O godz. 19. 30 wszyscy już wrócili do domów /chyba/.

Włodzimierz Wawulski

fot. Valery Skrundz