Uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów
poniedziałek, 19 listopada 2012 roku

W dniu 14 listopada br. w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów. Z przyjemością informujemy, że wśród wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Damian Koźluk kl III D. Gratulujemy!

Swoje dyplomy – z rąk Wicewojewody Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty – odebrało stu dwudziestu dwóch uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego województwa.

Są to uczniowie, którzy otrzymali promocje z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazali szczególne uzdolnienia, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych wyniki co najmniej dobre.

Podlaski Kurator Oświaty gratulując tegorocznym Stypendystom, jako „najlepszym z najlepszych” życzył wielu dalszych sukcesów i satysfakcji z osiągnięć.

Uroczystość zakończyła się występem Zespołu Pieśni i Tańca Małe Podlasie z Siemiatycz, który zaprezentował spektakl taneczny pt. „Zakochany podlaski diabeł”.

Damian Koźluk, trzeci z lewej. Fot. Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Fot. Kuratorium Oświaty w Białymstoku