XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego - Eliminacje Centralne - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego - Eliminacje Centralne
niedziela, 25 kwietnia 2010 roku
Dodał: II LOzBJN
W dniach 24 - 25 kwietnia w Domu Przyjaźni w Warszawie odbyły się eliminacje centralne XLI Olimpiady Języka Rosyjskiego, do których zakwalifikowano 98 osób z całego kraju, w tym 22 z okręgu podlaskiego. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów.
Miło nam poinformować, że tytuł laureata zdobyli Roman Jackiewicz(kl. IIa) i Katarzyna Bujniuk(kl. Ic).
Tytuł finalisty OJR otrzymali Monika Suchar(kl. IIIa), Anna Rubaszewska(kl. IId), Paweł Szeszko(kl. IIa) i Jakub Sosniuk(kl. IIc).

Opiekunowie: Eugenia Opalińska i Alicja Nidae. Gratulujemy!!!

Nasi Olimpijczycy(od lewej):
Roman Jackiewicz, Monika Suchar, Katarzyna Bujniuk, Jakub Sosniuk, Anna Rubaszewska, Paweł Szeszko

Oficjalna strona organizatora Olimpiady