16 czerwca Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza zorganizowała Bielskie Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce im. Eugeniusza Bedeniczuka.

23 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych z wychowania fizycznego pt. "Piłka ręczna - Turbo kozak". Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności i sprawność fizyczną.

Nowa hala sportowa
środa, 1 lutego 2023 roku

Po feriach uczniowie II LO z BJN będą ćwiczyć w nowej hali sportowej. Fot. Sławomir Niedźwiecki

24 stycznia podczas noworocznego spotkania władz starostwa powiatowego z przedstawicielami samorządów, instytucji oraz firm działających na terenie powiatu została otwarta nowa hala sportowa w naszym liceum.

2 grudnia 2022 roku w ZSCKP w Rudce odbyła się Powiatowa Licealiada w futsalu. Nasi uczniowie  zajęli II miejsce. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Damian Filimoniuk. Gratulujemy!

Nasz uczeń, Grzegorz Kobus, zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Świata w armwrestlingu w kategorii "lewa ręka". Mistrzostwa odbywają się we Francji. GRATULUJEMY!!!