Aktualności - Rok szkolny 2022/2023

15 lat funkcjonowania strony internetowej naszej szkoły
niedziela, 4 września 2022 roku

15 października 2022r. przypada 15 lat funkcjonowania naszej oficjalnej strony internetowej w domenie www.lozbjn.edu.pl W tym roku obchodzimy więc jubileusz.

Wykaz podręczników do klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych II LO
Kategoria: Komunikaty

PODRĘCZNIKI - KLASA PIERWSZA

PODRĘCZNIKI - KLASA DRUGA

PODRĘCZNIKI - KLASA TRZECIA

PODRĘCZNIKI - KLASA CZWARTA

83. Rocznica wybuchu II wojny światowej.
Kategoria: Komunikaty

1 września obchodzimy 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Najkrwawszy konflikt w historii ludzkości na zawsze zmienił oblicze świata, a co ważniejsze Polski.

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >