Zakończyliśmy kolejny rok szkolny - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny
sobota, 24 czerwca 2023 roku
Kategoria: Uroczystości

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, który był pełen wyzwań i niespodzianek. W tym roku szkolnym w Naszym Liceum została otwarta nowa hala sportowa oraz nowa pracownia komputerowa. Podczas uroczystości Pan Dyrektor Andrzej Stepaniuk złożył podziękowania uczniom i nauczycielom za pracę, zaangażowanie i wytrwałość. Szczególne słowa podziękowania Pan Dyrektor skierował do Anieli Wojciechowskiej, która została laureatką Olimpiady Języka Polskiego (taki sukces wydarzył się po raz pierwszy w ponad siedemdziesięcioletniej historii szkoły). Opiekunem uczennicy była Pani mgr Alicja Kobus.

A więc mamy wakacje. Życzymy Wszystkim wspaniałego letniego wypoczynku i pięknych wspomnień.  Niech wakacje będą czasem samorozwoju, czasu spędzonego z bliskimi i przyjaciółmi. Wracajcie z wakacji z naładowanymi bateriami, pełni nowych pomysłów, sił i mocy. Nie możemy się doczekać, kiedy znów spotkamy się na szkolnych korytarzach, gotowi do nowych przygód i odkrywania wiedzy. Widzimy się 4 września. Bezpiecznych wakacji!

Zanim spakujecie walizki i wyruszycie w letnie podróże, obejrzycie zdjęcia Piotra Jarmocika z uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Fot. Piotr Jarmocik