UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO KLAS IV - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO KLAS IV
piątek, 28 kwietnia 2023 roku
Kategoria: Uroczystości

28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV. W wydarzeniu wzięli udział maturzyści, nauczyciele oraz rodzice. W pożegnaniu uczniów klas maturalnych wzięli udział również ich młodsi koledzy.

Tegoroczni absolwenci liceów są pierwszym rocznikiem, który będzie zdawał maturę zgodnie z nową formułą. To rocznik, jako pierwszy, skończył 8-letnią szkołę podstawową i 4-letnie liceum. Tak naprawdę czas na podsumowanie cyklu edukacji tego rocznika przyjedzie dopiero w okolicach początku lipca, kiedy zobaczymy, jakie wyniki na maturze uzyskali uczniowie.

Eleanor Roosevelt powiedziała, że „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.” Wszystkim abiturientom życzymy, aby zawsze mieli piękne marzenia i nie bali się ich realizować. Wierzymy, że będą pełni pasji i odwagi w dokonywaniu wyborów życiowych, gdyż „kiedy dokonujesz wyboru, zmieniasz przyszłość.” (Deepak Chopra)

Trzymamy kciuki za wszystkich, powodzenia!