Dzień otwarty projektu Informatyka + - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Dzień otwarty projektu Informatyka +
środa, 1 czerwca 2011 roku
Kategoria: Pozostałe

W dniu 01.06.2011 r. w I LO w Białymstoku odbył się dzień otwarty projektu Informatyka+ w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Tomasz Parfieniuk, Michał Sacharczuk, Paweł Tomczuk z kl. I A.
ILO jest ośrodkiem regionalnym projektu Informatyka+ realizowanego przez Wyższą Warszawską Szkołę Informatyki. W ramach projektu pasjonaci informatyki mogą uczestniczyć m.in. w wykładach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni z całej Polski. Podczas dnia otwartego odbył się wykład Ireneusza Bujnowskiego "Wybrane aspekty kryptografii i steganografii" oraz zawody w programowaniu zespołowym dotyczące m.in. szyfrowania.

Fot. Sławomir Niedźwiecki