Rekrutacja - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

REKRUTACJA DO II LO Z BJN IM. B. TARASZKIEWICZA W BIELSKU PODLASKIM NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Kartę zgłoszenia kandydata do II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim należy złożyć w sekretariacie Liceum, drogą pocztową na adres: 17-100 Bielsk Podlaski ul. Kopernika 4,  lub w formie scanu na adres: lozbjn@gmail.com do 10 lipca 2020 r. godz. 15.00. Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do II LO z BJN o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty powinno nastąpić do 4 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00.

Lista przyjętych zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń II LO z BJN  oraz na stronie internetowej:  lozbjn.edu.pl  w dniu 12 sierpnia 2020 r. o godz. 10.00.

Od 13 do 18 sierpnia 2020, godz. 15.00 należy potwierdzić wolę przyjęcia poprzez przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

19 sierpnia 2020 r. ogłoszona zostanie ostateczna lista przyjętych.

Do pobrania dokument programu Word

KARTA ZGŁOSZENIA KANDYDATA (ABSOLWENTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ) DO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z BIAŁORUSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA IM. BRONISŁAWA TARASZKIEWICZA W BIELSKU PODLASKIM

Do pobrania dokument PDF