Ranking końcowy SIGG - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Ranking końcowy SIGG
czwartek, 28 kwietnia 2022 roku
Kategoria: Komunikaty

Link do rankingu

Zespół w składzie Igor Ignatiuk, Igor Zinowczyk kl. III a zajął III miejsce w woj. podlaskim i 45 miejsce w Polsce w 20. edycji SIGG (Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej). Projekt trwał do września 2021 do 28 kwietnia 2022. Wzięło w nim udział ponad 7000 zespołów z całej Polski.

Na czym polega Szkolna Internetowa Gra Giełdowa?

SIGG to największy projekt edukacyjny uczący w sposób praktyczny inwestowania na giełdzie. Już od 20 lat zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz starszych klas szkół podstawowych do udziału w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej!

Organizatorami projektu są Giełda Papierów Wartościowych, Fundacja GPW oraz Partner Strategiczny Fundacja im. Lesława A. Pagi. Na najlepszy zespół czeka nagroda w wysokości 10 000 zł, a łączna pula nagród wynosi ponad 90 000 zł! SIGG to świetne przygotowanie do zarządzania własnym portfelem oraz inwestowania prawdziwych pieniędzy w przyszłości.