22. Edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

22. Edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
piątek, 24 listopada 2023 roku

W roku szkolnym 2023/2024, 22 uczniów z klas I, II i III bierze udział w 22. Edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Miło nam poinformować, że bardzo dobrze inwestuje zespół Damiana Korniluka i Adriana Karczewskiego (kl. III a), który na dzień 24 listopada br. zajmował 1 miejsce w woj. podlaskim na 169 zespołów.

SIGG to największy projekt edukacyjny, który w praktyczny, ale i bezpieczny sposób uczy inwestowania na giełdzie. Uczniowie szkół mają okazję już po raz 22. wziąć udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej.

Organizatorami projektu są Giełda Papierów Wartościowych, Fundacja GPW oraz Partner Strategiczny Fundacja im. Lesława A. Pagi. Na najlepszy zespół czeka nagroda w wysokości 10 000 zł, a łączna pula nagród wynosi 100 000 zł! Udział w SIGG to świetne uzupełnienie wiedzy w ramach przedmiotu „Biznes i zarządzanie” oraz praktyczne przygotowanie do długoterminowego oszczędzania i inwestowania własnych pieniędzy w przyszłości.