Dyplom za 9. miejsce w Polsce w II etapie Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Dyplom za 9. miejsce w Polsce w II etapie Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
niedziela, 19 maja 2024 roku

Z niezmierną radością prezentujemy dyplom jaki otrzymaliśmy od organizatorów Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej za zdobycie 9. miejsca w Polsce w II etapie Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przypominamy, że wśród finalistów znalazł się zespół  uczniów z naszej szkoły w składzie Damian Korniluk i Damian Karczewski. Jest to historyczny sukces  uczniów II LOzBJN, ponieważ w tegorocznej SIGG wzięło udział aż 29809 uczniów i 11717 zespołów z 16 województw. Ponadto nasz zespół był jedynym zespołem z woj. podlaskiego.

Nasz zespół z Panią Aliną Bączar – Wiceprezes Zarządu Fundacji GPW podczas Finału Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej organizowanej przez GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange oraz Fundacja GPW.