Monika Suchar wystartuje w Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Monika Suchar wystartuje w Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010
poniedziałek, 15 marca 2010 roku
Dodał: II LOzBJN
Kategoria: Sport  
Monika Suchar z kl. III A zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych, które odbyły się 14.03.2010 r. w Bydgoszczy i wystartuje w Mistrzostwach Świata.
Warunkiem kwalifikacyjnym do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010, był udział w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w dniu 14.03.2010 r. Zawodnicy sklasyfikowani na pozycjach 1-6 zostali zakwalifikowani do reprezentacji Polski.Zawody odbyły się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych - w chłodzie i na błotnistej trasie. W nocy z soboty na niedzielę spadła kilkucentymetrowa warstwa śniegu, ale do rozpoczęcia mistrzostw wszystko stopniało. Było jednak chłodno, temperatura wynosiła 2-3 stopnie, z przerwami padał śnieg i śnieg z deszczem, wiał silny wiatr. Piaszczysto-gliniasta trasa zamieniła się w błotny szlak. W tych trudnych warunkach Monika spisała się doskonale! Serdecznie gratujemy i życzymy sukcesu w Mistrzostwach Świata.
Wstecz