Osiągnięcia - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Osiągnięcia - Rok szkolny 2022/2023

[ Archiwum rok szkolny 2014/2015 ]
[ Archiwum rok szkolny 2013/2014 ]
[ Archiwum rok szkolny 2012/2013 ]
[ Archiwum rok szkolny 2011/2012 ]
[ Archiwum rok szkolny 2010/2011 ]
[ Archiwum rok szkolny 2009/2010 ]
[ Archiwum rok szkolny 2008/2009 ]
[ Archiwum rok szkolny 2007/2008 ]
Powiatowy etap wojewódzkiej olimpiady wiedzy o HIV/AIDS
środa, 9 listopada 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Zwyciężczynie powiatowego etapu wojewódzkiej olimpiady wiedzy o HIV/AIDS. Fot. archium powiatu bielskiego

Uczniowie naszej szkoły zgarnęli pierwsze trzy miejsca w powiatowym etapie wojewódzkiej olimpiady wiedzy o HIV/AIDS. Pierwsze z nich zajęła Natalia Michnowska, drugie Zofia Prokopiuk, zaś trzecie Aleksandra Nowicka. Gratulujemy!


Czytaj więcej
Lekcja o funduszach europejskich w klasie III a
wtorek, 8 listopada 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fot. Julian Czykwin

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Tegoroczna edycja projektu poświęcona jest zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieli czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które zmieniają lokalną przestrzeń. Zapoznali się również z wieloma zagadnieniami dotyczącymi Funduszy Europejskich. Dowiedzieli się także o dedykowanym wsparciu, jakim zostanie objęty makroregion w latach 2021-2027, tj. o nowym programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.


Czytaj więcej
Aleksandra Kulik z kl. III a osiągnęła ponadprzeciętny wynik w teście IT
czwartek, 3 listopada 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Aleksandra Kulik z kl. III a osiągnęła ponadprzeciętny wynik w teście IT. Bardzo dobre wyniki osiągnęli również: Maria Kordiukiewicz kl. II a i Michał Szumski kl. I a. Gratulujemy!

IT Fitness Test jest największym i najbardziej kompleksowym testem kompetencji cyfrowych, który po raz pierwszy odbywa się jednocześnie na terenie czterech krajów: Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Tegoroczna edycja certyfikowanego testu trwała w Polsce od 4 kwietnia do 31 października. IT Fitness Test to sprawdzona metoda pomiaru alfabetyzmu cyfrowego. Jego wyniki zobrazują poziom umiejętności uczestników w obszarze IT.


Czytaj więcej
MATEUSZ OSTASZEWICZ został stypendystą Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci
piątek, 28 października 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Miło nam poinformować, że nasz uczeń, MATEUSZ OSTASZEWICZ, został stypendystą Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci. Gratulujemy!


Wiktoria Gać wyśpiewała 2 miejsce
wtorek, 25 października 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Wiktoria Gać, solistka zespołu Spadczyna, 22 października wzięła udział w II Konkursie Piosenki Religijnej i Ludowej wyśpiewując 2 miejsce w swojej kategorii. Gratulacje Wiktorio!


#CodeWeek 8-23 października 2022 roku
czwartek, 6 października 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.


Czytaj więcej
“Godzina stąd na wschód”
środa, 28 września 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

W dniu 28 września klasa III a wzięła udział w lekcji online. Lekcja dotyczyła praw obywatelskich i wolności jednostki. Projekt Godzina stąd na wschód” sfinansowany został z prestiżowych Funduszy Regionalnych Aktywni Obywatele - Islandia Liechtenstein Norwegia. Projekt realizują doświadczeni pedagodzy i edukatorki związane z Fundacją Sustainable Strategies Network. 


Czytaj więcej
15 lat funkcjonowania strony internetowej naszej szkoły
niedziela, 4 września 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

15 października 2022r. przypada 15 lat funkcjonowania naszej oficjalnej strony internetowej w domenie www.lozbjn.edu.pl W tym roku obchodzimy więc jubileusz.


Czytaj więcej
<1 2 3 >