Sport - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Sport - Rok szkolny 2009/2010Finał Licealiady lekkoatletycznej
wtorek, 11 maja 2010 roku
Dodał: II LOzBJN


W dniu 8 maja 2010 roku odbył się Finał Licealiady lekkoatletycznej województwa podlaskiego. Naszą szkołę reprezentowało 6 dziewcząt i 10 chłopaków.

Czytaj więcej
Monika Suchar startowała w Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010
środa, 21 kwietnia 2010 roku
Dodał: II LOzBJN


Monika Suchar startowała w Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010 zajmując 62 miejsce w kategorii juniorów.

Czytaj więcej
Monika Suchar wystartuje w Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Bydgoszcz 2010
poniedziałek, 15 marca 2010 roku
Dodał: II LOzBJN
Monika Suchar z kl. III A zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych, które odbyły się 14.03.2010 r. w Bydgoszczy i wystartuje w Mistrzostwach Świata.

Czytaj więcej
Eugeniusz Bedeniczuk - lekkoatleta - trójskoczek, nauczyciel wf w naszej szkole otrzymał Brązowy Medal „Za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”
niedziela, 7 marca 2010 roku
Dodał: II LOzBJN


5 marca 2010 r. w hali sportowej bielskiej trójki przeprowadzono Halowy Mityng w Skoku Wzwyż dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców. Podczas mitingu obyła się uroczystość wręczenia Brązowego Medalu „Za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego" nauczycielowi WF naszej szkoły, olimpijczykowi z Barcelony mgr Eugeniuszowi Bedeniczukowi.Czytaj więcej
Międzyklasowe rozgrywki w piłkę siatkową
piątek, 4 grudnia 2009 roku
Dodał: II LOzBJN

W dniu 4 grudnia zakończyły się międzyklasowe rozgrywki w piłkę siatkową. Wśród chłopaków najlepszą okazała się drużyna klasy Ic, drugie miejsce zajęli reprezentanci klasy IIe. Trzecie miejsce przypadło klasie IIIa.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły reprezentantki klasy IIId, na drugim miejscu uplasowała się klasa Ib, a na trzecim - IId.
Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Gratulujemy!!!

Rafał Borowik startował w Bośni i Hercegowinie
sobota, 19 września 2009 roku
Dodał: II LOzBJN
W miejscowości Tuzla (Bośnia i Hercegowina) odbył się Klubowy Puchar Europy Juniorów w lekkiej atletyce. W soku o tyczce startował uczeń II LO Rafał Borowik (wieloboista), który skacząc 350 cm ustanowił rekord życiowy zajmując 5 miejsce. Gratulujemy!
<1 >